Nabídka

Elektrické polohovací lůžko: zdravotní polohovací lůžko s elektrickým ovládáním, postranicemi a hrazdou. Součástí lůžka je též antidekubitní pěnová matrace a jídelní stolek. Lůžka mají funkce zdvihu pod hlavou, zdvihu pod nohama a zdvihu celého lůžka, některé modely umožňují též zkosení lůžka. Lůžko dodáváme v rozloženém stavu, na místě jej smontujeme a seznámíme s obsluhou.

Koncentrátor kyslíku: přístroj nasává vzduch a z něj separuje kyslík, který dodává pacientovi do dýchacích cest pomocí kyslíkové masky či brýlí. Není třeba doplňování tlakových lahví s kyslíkem. Je určen pro domácí použití, musí být zapojen v elektrické síti. Je schopen dodávat 1 – 5 l kyslíku za minutu.

Pojízdný zvedák se závěsem: zvedák umožňující zvednutí pacienta z lůžka a jeho přemístění na invalidní či toaletní vozík pomocí závěsné sítě. K dispozici elektrický či hydraulický model.

Mechanický invalidní vozík: v nabídce je široká škála mechanických invalidních vozíků s šíří sedu od 42 do 60 cm s nosností až 200 kg. K dispozici jsou i vozíky s polohovacími podnožkami.

Elektrický invalidní vozík: vozík s bateriovým pohonem pro venkovní pohyb. Ovládá se pomocí pákového ovladače.

Antidekubitní vzduchová matrace: lůžko může být doplněno antidekubitní vzduchovou matrací, která pomáhá při léčbě již vzniklých proleženin (dekubitů). Součástí matrace je vzduchový kompresor.

Odsávačka: vhodná pro pacienta s tracheostomií. Slouží k odsávání hlenů z dýchacích cest.

Samostatná hrazda k lůžku: běžné domácí lůžko může být doplněno samostatnou hrazdou, která pacientovi usnadňuje polohování v lůžku.

Toaletní vozík nebo židle: slouží pacientovi k vykonávání tělesné potřeby u lůžka. Vozík může být využíván pro transport pacienta po domácnosti či jako sprchovací vozík.

Chodítka: nabízíme chodítka pojízdná i statická čtyřbodová, chodítka se sedátkem nebo vysoká s opěrnou deskou (pultová).

Telefonicky domluvíme termín dodání, na místě sepíšeme smlouvu o pronájmu. Hradí se nájemné. Při předání se skládá vratná kauce (preferujeme platební karty). Cena pronájmu a doplňkových služeb se řídí platným ceníkem.