Nabídka

Elektrické polohovací lůžko: zdravotní polohovací lůžko s elektrickým ovládáním, postranicemi a hrazdou. Součástí lůžka je též antidekubitní pěnová matrace a jídelní stolek. Lůžka mají funkce zdvihu pod hlavou, zdvihu pod nohama a zdvihu celého lůžka, některé modely umožňují též zkosení lůžka. Lůžko dodáváme v rozloženém stavu, na místě jej smontujeme a seznámíme s obsluhou.

Koncentrátor kyslíku: přístroj nasává vzduch a z něj separuje kyslík, který dodává pacientovi do dýchacích cest pomocí kyslíkové masky či brýlí. Není třeba doplňování tlakových lahví s kyslíkem. Je určen pro domácí použití, musí být zapojen v elektrické síti. Je schopen dodávat 1 – 5 l kyslíku za minutu.

Mobilní koncentrátor kyslíku: na rozdíl od domácích přístrojů, které vyžadují trvalé připojení do elektrické sítě, je mobilní koncentrátor vybaven akumulátorem. Současně umožňuje připojení do zásuvky automobilu. Uživatel není limitován dostupností elektrické zásuvky, ale s pomocí mobilního koncentrátoru se může pohybovat mimo domov či cestovat v autě. Koncentrátor dodává až 5 l kyslíku za minutu. Pro snazší pohyb je umístěn do cestovní brašny, která umožňuje zavěšení na invalidní vozík.

Pojízdný zvedák se závěsem: zvedák umožňující zvednutí pacienta z lůžka a jeho přemístění na invalidní či toaletní vozík pomocí závěsné sítě. K dispozici elektrický či hydraulický model.

Mechanický invalidní vozík: v nabídce je široká škála mechanických invalidních vozíků s šíří sedu od 42 do 60 cm s nosností až 200 kg. K dispozici jsou i vozíky s polohovacími podnožkami.

Antidekubitní vzduchová matrace: lůžko může být doplněno antidekubitní vzduchovou matrací, která pomáhá při léčbě již vzniklých proleženin (dekubitů). Součástí matrace je vzduchový kompresor.

Odsávačka: vhodná pro pacienta s tracheostomií. Slouží k odsávání hlenů z dýchacích cest.

Samostatná hrazda k lůžku: běžné domácí lůžko může být doplněno samostatnou hrazdou, která pacientovi usnadňuje polohování v lůžku.

Toaletní vozík nebo židle: slouží pacientovi k vykonávání tělesné potřeby u lůžka. Vozík může být využíván pro transport pacienta po domácnosti či jako sprchovací vozík.

Chodítka: nabízíme chodítka pojízdná i statická čtyřbodová, chodítka se sedátkem nebo vysoká s opěrnou deskou (pultová). Disponujeme též chodítkem o nosnosti až 200 kg pro těžšího rozměrného uživatele.

Telefonicky domluvíme termín dodání, na místě sepíšeme smlouvu o pronájmu. Hradí se nájemné. Při předání se skládá vratná kauce (preferujeme platební karty). Cena pronájmu a doplňkových služeb se řídí platným ceníkem.