Nabídka

Elektrické polohovací lůžko: zdravotní polohovací lůžko s elektrickým ovládáním, postranicemi a hrazdou. Součástí lůžka je též antidekubitní pěnová matrace a jídelní stolek. Lůžka mají funkce zdvihu pod hlavou, zdvihu pod nohama a zdvihu celého lůžka, některé modely umožňují též zkosení lůžka. Lůžko dodáváme v rozloženém stavu, na místě jej smontujeme a seznámíme s obsluhou.

Koncentrátor kyslíku: přístroj nasává vzduch a z něj separuje kyslík, který dodává pacientovi do dýchacích cest pomocí kyslíkové masky či brýlí. Není třeba doplňování tlakových lahví s kyslíkem. Je určen pro domácí použití, musí být zapojen v elektrické síti. Je schopen dodávat 1 – 5 l kyslíku za minutu.

Pojízdný zvedák se závěsem: zvedák umožňující zvednutí pacienta z lůžka a jeho přemístění na invalidní či toaletní vozík pomocí závěsné sítě. K dispozici elektrický či hydraulický model.

Mechanický invalidní vozík: v nabídce je široká škála mechanických invalidních vozíků s šíří sedu od 42 do 60 cm s nosností až 200 kg.

Elektrický invalidní vozík: vozík s bateriovým pohonem pro venkovní pohyb. Ovládá se pomocí pákového ovladače.

Antidekubitní vzduchová matrace: lůžko může být doplněno antidekubitní vzduchovou matrací, která pomáhá při léčbě již vzniklých proleženin (dekubitů). Součástí matrace je vzduchový kompresor.

Odsávačka: vhodná pro pacienta s tracheostomií. Slouží k odsávání hlenů z dýchacích cest.

Samostatná hrazda k lůžku: běžné domácí lůžko může být doplněno samostatnou hrazdou, která pacientovi usnadňuje polohování v lůžku.

Toaletní vozík nebo židle: slouží pacientovi k vykonávání tělesné potřeby u lůžka. Vozík může být využíván pro transport pacienta po domácnosti či jako sprchovací vozík.

Chodítka: nabízíme chodítka pojízdná i statická čtyřbodová, chodítka se sedátkem nebo vysoká s opěrnou deskou (pultová).

Telefonicky domluvíme termín dodání, na místě sepíšeme smlouvu o pronájmu. Hradí se nájemné. Při předání se skládá vratná kauce (preferujeme platební karty). Cena pronájmu a doplňkových služeb se řídí platným ceníkem.

Ceny pronájmu

polohovací lůžko: 900,- Kč/měsíc, montáž s demontáží lůžka 600,- Kč, vratná kauce 5000,- Kč. Lůžko má elektrické ovládání, hrazdu a postranice, dodáváno s antidekubitní matrací a jídelním stolkem v ceně

koncentrátor kyslíku: 900,- Kč/měsíc, možnost dodání kyslíkových brýlí či masky (od 30,- Kč), vratná kauce 3000,- Kč

pojízdný zvedák se závěsem: 750,- Kč/měsíc, vratná kauce 3000,- Kč

odsávačka: 450,- Kč/měsíc, vratná kauce 1000,- Kč

invalidní vozík elektrický Groove: 1800,- Kč/měsíc, vratná kauce 5000,- Kč

invalidní vozík mechanický, antidekubitní vzduchová matrace: 300,- Kč/měsíc, vratná kauce 1000,- Kč

toaletní židle, chodítko pultové, aj.: 150,- Kč/měsíc, vratná kauce 500,- Kč

doprava: 10,- Kč/km, účtuje se i zpáteční cesta